Masa cukrowa Saracino

Masy cukrowe Saracino
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Lukier plastyczny Saracino do dekorowania tortów

Cukiernictwo to Twoja pasja i chcesz wznieść ją na jeszcze wyższy poziom? Niezależnie od tego, jakiego rodzaju ciasta lubisz robić, u nas na pewno znajdziesz produkty, które będą do nich znakomicie pasować. Zachęcamy Cię do sprawdzenia naszego asortymentu! Polecamy szczególnie masy cukrowe z serii Saracino, które sprawdzą się idealnie przy obkładaniu tortu albo modelowaniu różnego rodzaju dekoracji, w tym figurek, kwiatków i liści. Po tego rodzaju lukier plastyczny sięgają zarówno domowi cukiernicy, jak i doświadczeni profesjonaliści. Przekonaj się sama, dlaczego warto z niego korzystać!

Masa cukrowa Saracino jest bardzo popularnym wyborem. Polecają ją między innymi czołowi włoscy dekoratorzy ciast, między innymi Mary Torte czy Le Belle Aurore. Sama będziesz zdziwiona jak wiele zastosowań można znaleźć dla tego lukru. To świetna opcja zarówno dla fanów klasycznych dekoracji, jak i osób, które lubią z nimi eksperymentować.

Lukier plastyczny Saracino to produkt odpowiedni również dla osób z alergią na gluten. Jest bezpieczny i smaczny, więc możesz używać go bez obaw. Wytwarza się go z glukozy, oleju roślinnego, skrobi ryżowej, sorbitolu, gliceryny, substancji zagęszczających, konserwujących i zakwaszających oraz aromatów. Dodatkowe szczegóły odnośnie wartości odżywczych i kaloryczności znajdziesz w opisie składu na poszczególnych podstronach produktowych.

Masa cukrowa Saracino - doskonała jakość

Produkty Saracino są bardzo cenione w branży cukierniczej. Można je stosować nawet przy dużych temperaturach i wysokiej wilgotności. Pomimo takich warunków wciąż zachowają swój kształt i ułożą się tak, jak chce tego cukiernik. Za sprawą dużej elastyczności, masę cukrową Saracino można rozwałkować naprawdę cienko i nie trzeba martwić się o to, że będzie się rwać. Stwarza to mnóstwo możliwości w kwestii dekorowania.

Do cech charakterystycznych lukru plastycznego Saracino należy to, że się „nie poci”. Dzięki czemu cały czas doskonale wygląda. Jego powierzchnia nie pęka i nie rozpływa się, a także wykazuje się dużą odpornością na wahania temperatur. Właśnie z tego powodu produkty Saracino to znakomity wybór na letnie pory roku i imprezy odbywające się na świeżym powietrzu.

Lukier plastyczny Saracino to cała gama różnego rodzaju produktów. Znajdziesz u nas między masy cukrowe w kolorze białym, brązowym, błękitnym, cielistym, czarnym, czerwonym i wielu, wielu innych. Sprawdź naszą pełną ofertę i przekonaj się sama!

Saracino - duży wybór, korzystne ceny

Zapoznaj się z lukrem plastycznym Saracino do różnych zastosowań. Znajdziesz u nas produkty do obkładania ciasta oraz modelowania trójwymiarowych figurek. Sprzedajemy masy cukrowe w opakowaniach od 0,25 do nawet 5 kilogramów. Niezależnie od tego jak dużą dekorację chcesz zrobić, u nas wyposażysz się w najlepsze produkty do tego zadania.

Jeżeli potrzebujesz porad odnośnie doboru odpowiednich lukrów, skontaktuj się z nami. Nasi doradcy chętnie pomogą Ci wybrać najlepszą masę cukrową, na której na pewno się nie zawiedziesz!