Isomalt Food Colours 250 g Izomalt


K-120

Nowe

18,99 zł

  Dodaj do listy życzeń

Isomalt (izomalt) to produkt niezastąpiony przy tworzeniu eleganckich, przejrzystych dekoracji. Można zabarwić je barwnikami lub pozostawić całkowicie przejrzyste. Isomalt chłonie mniej wilgoci niż cukier, co sprawia, że dekoracje z niego wykonane są trwalsze, mniej lepkie i nie rozpuszczają się tak szybko.

Jest idealny do wykonywania dekoracji, karmelków, przejrzystych ozdób (kamieni szlachetnych, koralików i innych). Nie powoduje próchnicy i ma o połowę mniej kalorii niż cukier! 

Można go używać wszędzie tam, gdzie potrzebny jest zwykły cukier - nadaje się do wypieków, dżemów, pieczywa, sosów i likieru. Polecany zwłaszcza osobom odchudzającym się, które nie chcą rezygnować z ulubionych smaków.

Sposób użycia:

Izomalt można rozpuścić (bez dodawania wody) w temperaturze ok. 180 stopni Celsjusza w garnku lub w kuchence mikrofalowej. 

Foremki przed wypełnieniem można lekko spryskać olejem roślinnym. Syrop można też wylewać bezpośrednio na matę silikonową lub woskowany papier. Odlane wzory pozostawić na 10 minut do ostygnięcia. Jeśli w pomieszczeniu panuje duża wilgotność stygnące cukierki można owinąć folią lub przykryć, żeby nie mętniały.

 

Producent: Food Colours

Isomalt.

Pojemność: 250 g

Jak przygotować isomalt? Kliknij w darmowy tutorial!

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię


Isomalt Food Colours 250 g Izomalt

Isomalt Food Colours 250 g Izomalt

Napisz opinię

1 Inne produkty w tej samej kategorii :

Nasi klienci kupili również