Masa cukrowa Smartflex

Masy cukrowe Smartflex
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Lukier plastyczny Smartflex - pyszna dekoracja!

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich fanów cukiernictwa. Niezależnie od tego, na jakim stopniu zaawansowania są Twoje wypieki, z pewnością znajdziesz u nas produkty, których będziesz chciała użyć. Sprawdź nasz asortyment i przekonaj się sama. Sprzedajemy znakomitej jakości masę cukrową Smartflex, dzięki której bez większych problemów udekorujesz swój tort albo wymodelujesz proste ozdoby i figurki. Korzystają z niej zarówno amatorzy, jak i profesjonalni cukiernicy. Ty też spróbuj!

Lukier plastyczny Smartflex ma bardzo dużo zastosowań. Możesz używać jej do dowolnego rodzaju ciast. Nie wymaga przy tym żadnych dodatkowych składników, dostajesz wszystko w ramach jednego produktu. Masa cukrowa jest bardzo elastyczna i daje się rozwałkowywać na naprawdę cienkie, ale wciąż wytrzymałe kawałki. Dzięki temu z powodzeniem starczy Ci nawet na obłożenie większych wypieków.

Masa cukrowa Smartflex to produkt spożywczy, a co za tym idzie, można go stosować bez obaw. Wytwarza się ją z cukru, syropu glukozowego, wody, tłuszczów pochodzenia roślinnego, skrobi, substancji zagęszczających oraz różnego rodzaju barwników i aromatów. Jest to produkt, który mogą stosować weganie oraz wegetarianie, gdyż nie posiada w sobie żadnych składników odzwierzęcych.

Masa cukrowa Smartflex - właściwości

Smartflex jest tak popularnym produktem zarówno w rodzimym, jak i światowym cukiernictwie nie bez powodu. Jego elastyczność sprawia, że nawet rozwałkowany na cienko nie rwie się i pozostaje w jednym kawałku. Dzięki temu można używać go w bardzo ekonomiczny sposób i wciąż uzyskać zadowalające efekty. Jest też bardzo plastyczny i łatwo ulepić z niego szczegółowe figurki i ozdoby.

Wśród innych zalet masy cukrowej Smartflex wymienia się to, że się nie klei i „nie poci”. Dzięki temu stosowanie jej jest bardzo komfortowe. Po nałożeniu na tort, lukier nie odkształci się i nie popęka, tylko zachowa oryginalną formę, w której pozostawił go cukiernik. Dzięki temu ciasta przyozdobione masą cukrową Smartflex zawsze wyglądają zachwycająco.

Lukier plastyczny Smartflex występuje w wielu kolorach. Znajdziesz u nas między innymi czarny, czerwony, błękitny, różowy, zielony, fioletowy, żółty i wiele innych. Jednakże ta masa cukrowa to nie tylko wygląd, ale też smak, który wzbogaci Twoje wypieki. Możesz zakupić na przykład lukier o smaku waniliowym, cytrynowym lub białej czekolady. Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem i dobraniem produktów, które w stu procentach będą pasować do Twojego tortu!

Smartflex - wysoka jakość i niska cena

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem najlepszej masy cukrowej do swoich wypieków, to dobrze trafiłeś. Sprzedajemy lukier plastyczny Smartflex w opakowaniach po 0,25 i 1 kilograma oraz we wiaderkach po 4 i 7 kilogramów. Szczegóły znajdziesz na naszych stronach produktowych.

Chcesz dowiedzieć się na ich temat więcej? Skontaktuj się z naszym działem klienta. Nasi fachowcy chętnie doradzą Ci wybór najlepszych produktów cukierniczych i sprawią, że będziesz w stu procentach zadowolona z zakupów!